fairtrade, handmade & natuurlijke materialen
- Gratis verzending binnen NL
- Veilig betalen
- Klantenservice: +31 6 10603703
Katoenen sjaal Judith
€50,00
Gestreepte katoenen Fair Trade sjaal uit Ethiopië.
Deze sjaal is gemaakt van dunne Ethiopische katoen. De streepjes zijn gemaakt van grijze katoen en ongeverfde katoen.
De sjaal is met de hand gemaakt door wevers uit dorpen rond Addis Ababa. Zij zijn aangesloten bij Sabahar, een lokale Fair Trade organisatie.
Sabahar koopt de katoen van lokale boeren en betaalt hen een eerlijke prijs.
Afmetingen: 70 x 200 cm
Maker: Sabahar, Ethiopië
Stof: Katoen
Gewicht: 66 gram
Beschikbaarheid: 0 stuk(s)
GRATIS verzending binnen Nederland
Kenmerken
Gemaakt door Sabahar
Sabahar is een Fair Trade organisatie in Addis Ababa in Ethiopië. Het doel van de organisatie is om kansarme vrouwen en mannen een vast inkomen te bieden. Op dit moment werken er honderdtwintig mensen bij Sabahar.
Meer informatieKatoen
Katoen is een zachte vezel die uit de zaden van de katoenplant groeit en is een weefsel dat heel prettig aanvoelt op je huid. Katoen is sterk en slijt nauwelijks. Verder is katoen luchtdoorlatend en heeft het een uitstekend vermogen om vocht op te nemen.
Meer over Katoen